Usługi spawalnicze na najwyższym poziomie

uslugispawalnicze

Przez minionych dziewięć miesięcy, nasza spółka przechodziła proces wdrażania systemów jakości, dotyczących spawalnictwa, czego efektem był przeprowadzony w lipcu tego roku audyt. Na jego podstawie FAMA otrzymała 4 certyfikaty, poświadczające jakość działalności spawalniczej firmy oraz procesów z nią związanych. To kolejny krok spółki, do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Czytaj dalej

Wesołych Świąt!

wesolychswiatNiech nadchodzące święta Wielkiej Nocy przyniosą wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy Życzy Zarząd firmy FAMA Sp. z o.o.

FAMA na poznańskich targach kooperacji przemysłowej


subcontracting

Nasza spółka weźmie udział w poznańskich targach SUBCONTRACTING, które odbędą się w dniach 7-10 czerwca w Poznaniu. Obok oferentów usług podwykonawczych z zagranicy i wielu doświadczonych polskich koncernów przemysłowych, FAMA Gniew zaprezentuje na nich swój potencjał produkcyjny i zasoby technologiczne. 

Czytaj dalej

Owocny udział w poznańskich targach

owocnetargi

W czerwcu uczestniczyliśmy w piątej edycji targów SUBCONTRACTING w Poznaniu, które zgromadziły około 80 doświadczonych partnerów biznesowych branży przemysłowej z Polski i zagranicy. Targi zaliczamy do naprawdę udanych. 

Czytaj dalej

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

wesolych świąt życzy fama

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Spółki Fama pragnie serdecznie podziękować wszystkim za dotychczasową współpracę, składając Naszym Klientom, Przyjaciołom i Sympatykom życzenia radosnych, spokojnych Świąt. Niech ten czas upłynie Państwu w rodzinnej atmosferze, miłości i zgodzie. Na Nowy Rok 2017 życzymy zaś wszelkiej pomyślności i realizacji zaplanowanych zamierzeń.